Menu
Ugens Kampe
April 2021
22.
torsdag
19.00
Hundige BK (rk m) (1)
4 - 5
Herrer
Senior
8-mands Herresenior Pokal 20/21 • Pulje 1
Hundige Boldfælled
Hundige BK (rk 1) (3)
Hundige Boldfælled
22.
torsdag
19.00
Hundige BK (rk 1)
livescore
3 - 0
Herrer
M+32
8-M+32 (Old Boys) Pokal 20/21 • Pulje 1
Hundige Boldfælled
Greve Fodbold (rk 2)
Hundige Boldfælled
24.
lørdag
09.00
Solrød FC (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 24. april • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Hundige BK
Vallensbæk Idrætscenter
24.
lørdag
09.15
Karlslunde IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 4
Karlslunde Stadion
Hundige BK
Karlslunde Stadion
24.
lørdag
09.30
Hundige BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 24. april • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Tølløse BK (3)
Vallensbæk Idrætscenter
24.
lørdag
10.00
Hundige BK
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 24. april • Pulje 9
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
T.G. 80 IF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24.
lørdag
10.00
Hundige BK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 24. april • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Vallensbæk IF (2)
Vallensbæk Idrætscenter
24.
lørdag
10.00
Brøndbyernes IF
-
Kvinder
U8
U8 piger 5-mands (13) beg. - 24. april • Pulje 2
Albertslund Stadion
Hundige BK
Albertslund Stadion
24.
lørdag
10.20
Køge BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 24. april • Pulje 9
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Hundige BK
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24.
lørdag
10.25
Albertslund IF
-
Kvinder
U8
U8 piger 5-mands (13) beg. - 24. april • Pulje 2
Albertslund Stadion
Hundige BK
Albertslund Stadion
24.
lørdag
10.40
Himmelev-Veddelev BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 24. april • Pulje 9
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Hundige BK
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24.
lørdag
10.50
Avedøre IF
-
Kvinder
U8
U8 piger 5-mands (13) beg. - 24. april • Pulje 2
Albertslund Stadion
Hundige BK
Albertslund Stadion
24.
lørdag
11.20
Hundige BK
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 24. april • Pulje 9
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Greve Fodbold (5)
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24.
lørdag
11.30
Herstedøster IC
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (07) Forår • Pulje 2
Herstedøster Stadion
Hundige BK
Herstedøster Stadion
24.
lørdag
11.45
Hundige BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Ishøj IF
Karlslunde Stadion
24.
lørdag
12.15
Hundige BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Greve Fodbold (1)
Karlslunde Stadion
24.
lørdag
12.45
Karlslunde IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Hundige BK
Karlslunde Stadion
24.
lørdag
13.00
Hundige BK (1)
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 3
Hundige Boldfælled
Jersie United (2)
Hundige Boldfælled
24.
lørdag
13.00
Hundige BK
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Forår • Pulje 6
Hundige Boldfælled
Sierslev FC
Hundige Boldfælled
25.
søndag
10.00
FC Hvidovre
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 4
Avedøre Stadion
Hundige BK (2)
Avedøre Stadion
25.
søndag
10.00
Hundige BK
-
Kvinder
U11
U11 piger 5-mands (10) begynder - 25. april • Pulje 2
Hundige Boldfælled
Høje Tåstrup IF
Hundige Boldfælled
25.
søndag
10.20
Bagsværd BK
-
Kvinder
U11
U11 piger 5-mands (10) begynder - 25. april • Pulje 2
Hundige Boldfælled
Hundige BK
Hundige Boldfælled
25.
søndag
10.30
Hundige BK (1)
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 4
Hundige Boldfælled
Raklev GI
Hundige Boldfælled
25.
søndag
10.40
Hundige BK
-
Kvinder
U11
U11 piger 5-mands (10) begynder - 25. april • Pulje 2
Hundige Boldfælled
FC Storebælt
Hundige Boldfælled
25.
søndag
11.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 25. april • Pulje 14
NyBolig Park
Hundige BK
NyBolig Park
25.
søndag
11.30
Hundige BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Forår • Pulje 3
Hundige Boldfælled
Fårevejle BK
Hundige Boldfælled
25.
søndag
12.00
Nerashté, Ballerup
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår • Pulje 2
Damgårdsparken, Ballerup
Hundige BK (2)
Damgårdsparken, Ballerup
25.
søndag
12.00
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 25. april • Pulje 14
NyBolig Park
Hundige BK
NyBolig Park
25.
søndag
12.20
Hundige BK
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 25. april • Pulje 14
NyBolig Park
Vallensbæk IF (1)
NyBolig Park
25.
søndag
13.00
Hundige BK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 8
Hundige Boldfælled Kunst
Sct. Jørgens IF (1)
Hundige Boldfælled Kunst
25.
søndag
13.30
Hundige BK (2)
-
Herrer
M+32
8-M+32 1 - Forår • Pulje 1
Hundige Boldfælled
Lyngby Statsskole FK
Hundige Boldfælled
25.
søndag
14.00
Hundige BK
UDS
Herrer
Senior
8-Herresenior Mester - Forår • Pulje 2
Hundige Boldfælled
FC Fløng
Hundige Boldfælled
26.
mandag
17.30
BK Avarta
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
Hundige BK (2)
Espelundens Idrætsanlæg
26.
mandag
18.30
BK Avarta (2)
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 3
Espelunden Kunstgræs
Hundige BK (1)
Espelunden Kunstgræs
26.
mandag
19.00
Ringsted IF
-
Herrer
M+32
8-M+32 1 - Forår • Pulje 2
Ringsted Stadion Kunstgræs
Hundige BK (1)
Ringsted Stadion Kunstgræs
27.
tirsdag
18.30
Hundige BK (S5)
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021 • Pulje 1
Hundige Boldfælled
New City (S5)
Hundige Boldfælled
27.
tirsdag
19.00
Dalby GI (H)
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår • Pulje 5
Dalbyhallens Idrætsanlæg
Hundige BK (1)
Dalbyhallens Idrætsanlæg
28.
onsdag
17.30
FC Lejre
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Forår • Pulje 4
Osted Stadion
Hundige BK (1)
Osted Stadion
28.
onsdag
18.30
Hundige BK
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (07) Forår • Pulje 2
Hundige Boldfælled
AIK 65 Strøby Fodbold
Hundige Boldfælled
28.
onsdag
19.00
VB 1968
-
Herrer
M+32
8-M+32 1 - Forår • Pulje 1
Skovbrynet Skole
Hundige BK (2)
Skovbrynet Skole
28.
onsdag
19.00
Solrød FC
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Forår • Pulje 8
Solrød Idrætscenter
Hundige BK
Solrød Idrætscenter
28.
onsdag
19.30
Djerdap FC
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Forår • Pulje 4
Nygårdsvej Idrætsanlæg
Hundige BK (2)
Nygårdsvej Idrætsanlæg